Главная » Статьи » Мои статьи

Абсолютна безпека та захист від несанкціонованого доступу з надійним хостингом.
Якщо звичайного хостингу для вашого проекту недостатньо, а ресурсів виділеного сервера буде забагато, придбайте VPS в компанії «Український хостинг» та відчуйте переваги. VPS активується відразу ж після сплати та вже за лічені хвилини буде готовий до роботи. UH.UA впевнений в якості своїх послуг, а для того, аби перконати в цьому своїх клієнтів, надає безкоштовний тестовий період тривалістю 3 робочі дні. Кожному VPS гарантовані ресурси фізичного сервера, які не можуть бути використані іншим VPS або клієнтом. До вартості тарифу входять 2 виділені IP-адреси за замовчуванням, а якщо вам потрібно більше, ви может замовити їх додатково.

Насолоджуйтеся абсолютною безпекою та захистом від несанкціонованого доступу — кожен віртуальний сервер VPS ізольований і цілком незалежний від інших серверів та клієнтів, що розміщені на цьому ж фізичному сервері. Відчуйте максимальну свободу під час встановлення власних додатків разом з VPS від UH.UA!

Оплативши один з тарифів VPS-хостингу ви гарантовано отримуєте сервери з підтримкою апаратної віртуализації, необмежений трафік, повне управління сервером (в тому числі можливість перезавантаження свого сервера через панель управління).

Серед партнерів UH.UA лише надійні компанії, завдяки яким забезпечено цілодобовий моніторинг обладнання, високошвидкісні ліній зв’язку та безперебійне живлення. Кваліфіковані працівники цілодобової служби технічної підтримки нададуть вам консультації або ж виконають за вашим запитом роботи з встановлення операційної системи (Ubuntu 9.x, Сеntos 5.x, Debian 4.x чи 5.x), програмного забезпечення (наприклад, PHP певної версії або Java) та панелі управління. В межах обраного тарифу VPS ви зможете розподіляти навантаження між сайтами на свій вибір, немає необхідності ділити ресурси тарифу з іншими клієнтами хостингу, адже всі ресурси (згідно тарифу) належать лише вам. Якщо потрібно буде збільшити потужність свого VPS, ви просто надсилаєте запит про зміну тарифного плану, переїзд відбувається без призупинення надання послуг, при цьому вам не потрібно буде переналаштовувати свої сервери, цей процес автоматичний.

Окрім цього, придбавши VPS в компанії «Український хостинг» одразу на декілька місяців, ви отримаєте додаткові ресурси.

Якісна послуга не коштуватиме дешево, але як правило користувачі, які прагнуть стабільної роботи своїх сайтів незалежно від ступеня навантаження та потоку відвідувачів, не гоняться за дешевизною.

Категория: Мои статьи | Добавил: defaultNick (12.12.2013)
Просмотров: 439 | Теги: Хостинг | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]