Главная » Статьи » Мои статьи

На які сегменти ділиться ринок нерухомомті у Львові?

Ринок нерухомості сьогодні досить різноманітний, багато об'єктів і різняться вони як за призначенням, так і за цінами. Щоб краще розуміти, що відбувається на ринку, потрібно уявляти собі його будову. З економічною класифікацією ринку все відносно зрозуміло (економ-, комфорт-, бізнес-, еліт-клас), але є і інші класифікації. Зокрема, на ринку виділяють наступні сегменти: ринок житла, ринок комерційної нерухомості і ринок земельних ділянок. У свою чергу, кожен з цих сегментів поділяється на певні групи.

Що стосується ринку житлової нерухомості, то він складається з міського ринку і ринку заміського житла. У міський фонд входить кілька груп, що враховують характер забудови. Це і житло низької якості (аварійне і під знос), забудова сталінських часів, типова радянська забудова, сучасне житло економ-, комфорт-, бізнес-класу. Залежно від того, в чиїй власності знаходиться житловий об'єкт, він може ставитися або до житлового фонду приватної (коли об'єкт належить фізичній або юридичній особі), або державну (коли належить державі), або муніципальній (коли належить місту) власності.

Ринок заміського житла представлений в основному об'єктами малоповерхового будівництва. Розвиток ринку заміського житла, насамперед, було пов'язано зі зняттям обмежень на індивідуальне заміське будівництво. Попит на об'єкти заміської нерухомості визначається місцем розташування (як правило, перевага віддається найближчого передмістя, також важливу роль відіграє напрямок), сформованою інфраструктурою, близькістю рекреаційних зон (лісів, водойм).

Для ринку комерційної нерухомості характерне домінування на ньому орендних відносин, а не відносин міни або купівлі і продаж квартир у Львові. Величина орендної ставки визначається рядом факторів, найважливішими з яких є тип і місце розташування об'єкта. Розрізняються два типи комерційної нерухомості: виробничого (промислового) і невиробничого призначення. До першої належать території, будівлі і споруди, які призначені безпосередньо для виробництва тієї або іншої продукції. Однак, як правило, саме об'єкти невиробничого призначення і називають комерційною нерухомістю. До таких об'єктів відносяться торгова нерухомість, складські та офісні. На сьогоднішній день найбільшим попитом користується офісна нерухомість, яка в залежності від престижності та розташування офісного приміщення підрозділяється на класи А, B, C, D, найпрестижнішим яких вважається клас А. 

 

Категория: Мои статьи | Добавил: defaultNick (25.09.2014)
Просмотров: 229 | Теги: Продаж квартир у Львові | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]