Главная » Статьи » Мои статьи

Систему управління контентом osCommerce.

Якщо ви хочете створити власний типовий інтернет-магазин, не потрібно робити сайт самостійно або ж витрачати час та кошти на роботу веб-розробників, програмістів та дизайнерів.

Більш доцільно використати систему управління контентом osCommerce, яка нині вважається однією з кращих для запуску сайтів електронної комерції, а магазини, що створені на основі даної платформи відзначаються пристойним рівнем якості, продуктивністю та стабільністю у функціонуванні. Окрім того, що дана CMS є безкоштовною та призначена для вільного завантаження та використання в інтернеті,  істотна перевага системи для недосвідченого розробника сайтів полягає в тому, що для управління інтернет-магазином не потрібен досвід веб-програміста.

Як свідчить досвід числених користувачів фреймворку osCommerce - для вирішення типових задач керування контентом сайту цілком достатньо інструментів, доступних в інтуітивно зрозумілому інтерфейсі системи. Ви не будете прив’язані до веб-розробника, а матимете змогу коли завгодно, в будь який зручний для вас час, редагувати та керувати наповненням сайту самостійно. В цьому вам допоможуть візуальні інструменти CMS, якими нескладно користуватися навіть нетехнічному спеціалісту.

CMS osCommerce легко адаптується під специфічні потреби користувачів,  надаючи широке поле для втілення індивідуальних ідей веб-розробника, проте, як правило, базового функціоналу CMS виявляється більше ніж достатньо аби забезпечити стабільне та коректне функціонування інтернет-магазину.

Протягом восьми років існування як базу для свого інтернет-бізнесу систему osCommerce  обрали 232 500 користувачів по цілому світі. На сьогодняшній день доступні понад 5900 безкоштовних додатків для налаштування інтернет-магазинів. Хостинг UH.UA задовільняє усім системним вимогам, які необхідним для встановлення та налаштування магазину osCommerce. Важливо обрати пакет послуг, ресурсів якого буде достатньо для коректного функціонування вашого сайту. А тут вже потрібно виходити з об’єму вашого сайту та прогнозованого навантаження на нього.

Отже якщо на вашому сайті на базі CMS osCommerce менш ніж 100 сторінок та помірна кількість відвідувачів, сміливо замовляйте хостинг PHP та MySQL.  А якщо з часом ваш проект «виросте», ви матимете змогу перейти на віртуальний виділений сервер VPS.

Приємним сюрпризом є те, що замовляючи послуги хостингу терміном на один рік, ви отримуєте в подарунок окрім безкоштовної реєстрації домену ще й безкоштовне встановлення «найсвіжішої» редакції CMS osCommerce працівниками служби техпідтримки.


Категория: Мои статьи | Добавил: defaultNick (08.01.2014)
Просмотров: 286 | Теги: osCommerce. | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]